Red Prison
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Red Prison

Welcome here my dear pure heart!
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 mda si eu pe aici[ cica]

In jos 
AutorMesaj
Onde Calyope

Onde Calyope


Numarul mesajelor : 165
Varsta : 28
Stare de spirit : "Cei vii se misca si ei descompusi/.../Si-ncet, cadavrele se descompun"[Bacovia-Cuptor]
Data de inscriere : 28/02/2009

mda si eu pe aici[ cica] Empty
MesajSubiect: mda si eu pe aici[ cica]   mda si eu pe aici[ cica] I_icon_minitimeSam Feb 28, 2009 8:11 am

Mda, deci ce sa spun despre mine? Incep cu sunt idioata, cam asta spune tot insa hai sa vedem cum suna mai largit:
Mi se spune Calyope am 13 ani si stau in mirificul gri si scarbos oras Bucuresti, da stiti voi pata aia mare si mov de pe harta. Sunt o fire singuratica si spre ghinionul meu romantica si rece tot odata, ma refugiez in :muzica[cateodata si cea caruia ii dau viata pe clapele pianului], carti, literatura, desen, gfx ma rog ati inteles voi oricum. Imi place sa privesc peisaje, in special cele nocturne, insa si cele de la apus/rasarit si depinde de loc in timpul zilei. Imi place ploaia, da ador ploaia. Ce fel de muzica ascult? Da-mi orice e trist si nu e manea sau populara si ascult. Ok cred ca m-am facut inteleasa destul de bine ne? Intrebari?
Sus In jos
 
mda si eu pe aici[ cica]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Red Prison :: Administrare :: Welcome-
Mergi direct la: