Red Prison
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Red Prison

Welcome here my dear pure heart!
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Hy everybody!

In jos 
AutorMesaj
Linsday Ocean Jasmine
Administrator
Administrator
Linsday Ocean Jasmine


Numarul mesajelor : 350
Varsta : 29
Stare de spirit : Sad
Data de inscriere : 20/09/2008

Hy everybody! Empty
MesajSubiect: Hy everybody!   Hy everybody! I_icon_minitimeSam Feb 28, 2009 5:40 am

Buna tuturor !Sunt Anda , sau Andaluza (numele real e defapt Andrada) , dar sunt mai cunoscuta ca Scarlet Smith(pe forum imi puteti zice Lady,in afara RPG-ului,sau Jasmine) .Am 14 ani si sunt in zodia Leu.
Sunt inalta , am parul lung , blond si ondulat si ochii de culoarea marii agitate (un verde-albastru-gri-caprui-galben tulbure).
Sunt o fire destul de prietenoasa , petrecareata si happy.Beneinteles , am si eu momente mai bune si mai rele , dar nu pot ramane suparata pe cineva prea mult timp.
Sunt din Tulcea , dar nu m-am nascut aici , ci la mare , in Mangalia.Probabil ca tocmai de aceea sunt atat de indragostita de plaja , nisip , apa si soare ... Anotimpul meu preferat este vara , pentru ca este cald , este vacanta si este vremea petrecerilor.
Ce pot sa mai spun despre mine ... Invat la Liceul Spiru Haret din Tulcea si in septembrie am inceput clasa a VIII-a.Materiile mele preferate sunt chimia , biologia , istoria , desenul , educatia fizica , limba franceza , limba engleza si limba romana.
Ascult orice fel de muzica , in afara de manele (carora nu le pot intelege rostul) si muzica populara (care nu ma pasioneaza).
In general in timpul liber stau pe calculator , citesc , ies in oras sau ... fac orice , numai nu stau degeaba !
Anime-urile mele preferate sunt Paradise Kiss , Naruto , Papa to KISS in the Dark , Loveless , Pure Pure , Kaleido Star , Gallery Fake , Arme Pierdute , Blue Gender si Gravitation(si altele,carora insa le-am uitat numele pe moment)
Cat despre manga ... Imi place orice manga care se incadreaza intr-una din aceste categorii : romance , mature , ecchi , yaoi/yuri , shoujo-ai , horror , drama , school life , adult sau gender bender .
Motto-urile mele
1.Daca nu ne-am nascut printese , ne-am facut perverse !
2.Traim intr-o lume perversa , deci suntem obligati sa ne adaptam circumstantelor !
Sus In jos
http://red-prison.heavenforum.com
 
Hy everybody!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Red Prison :: Administrare :: Welcome-
Mergi direct la: