Red Prison
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Red Prison

Welcome here my dear pure heart!
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 O frunza cu aripi.

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Colton Noel Raeburn

Colton Noel Raeburn


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 30
Data de inscriere : 28/02/2009

O frunza cu aripi. Empty
MesajSubiect: O frunza cu aripi.   O frunza cu aripi. I_icon_minitimeSam Feb 28, 2009 12:46 pm

Hello people... Well. Ma numesc Lavinia, am 15 ani si locuiesc in Tulcea. Sunt colega de banca a Andradei [Linsday Ocean Jasmine...] si presupun ca si prietena cu ea. Smile) [momentan andrada e in baie, si nu poate sa-mi confirme daca ma considera sau nu prietena. Smile)]
Imi place foarte mult sa ascult muzica, formatiile mele preferate fiind Paramore, Wavorly, Escape the fate, bla bla si nu va mai zic pt. ca probabil nici nu ati auzit de ele. Smile)
Ahm... I like English. Very Happy as putea sa vorbesc zi de zi engleza, imi place. Smile)
Culoarea mea preferata e turcoaz:X, fiind urmata de visiniu [acum andrada se joaca cu oja mea turcoaz. Smile) pare fascinata.]
Ma indragostesc usor si urasc asta, nu imi place sa repet chestiile de doua ori, imi place sa ma contrazic pentru ca intotdeauna am dreptate:)), nu`mi place sa mi se zica ca arat emo doar pt. ca am breton, ahm. bla bla. nu stiu daca va pasa. Smile)

Cam atat.
*hugs*
Sus In jos
Emma Hale

Emma Hale


Numarul mesajelor : 5
Varsta : 27
Data de inscriere : 28/02/2009

O frunza cu aripi. Empty
MesajSubiect: Re: O frunza cu aripi.   O frunza cu aripi. I_icon_minitimeDum Mar 01, 2009 1:50 am

Hello ! Bun venit pe forum and have fun !
Am o intrebare , aia a mea traditionala :
~ crezi in extraterestrii ?
Cam atata , bye bye ~
Sus In jos
Colton Noel Raeburn

Colton Noel Raeburn


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 30
Data de inscriere : 28/02/2009

O frunza cu aripi. Empty
MesajSubiect: Re: O frunza cu aripi.   O frunza cu aripi. I_icon_minitimeDum Mar 01, 2009 4:33 am

Well... pot spune ca da.
Smile

Nu cred in chestiutele verzi cu capete mari si cu 2 degete in loc de 5...
insa cred ca exista si alte fiinte in univers. Ar fi ciudat sa fim numai noi... si poate ca sunt fiinte care nu pot fi percepute de ochiul uman ori sunt prea mici, prea... habar n-am. Cred ca intelegi ce vreau sa spun... Wink)
Sus In jos
Linsday Ocean Jasmine
Administrator
Administrator
Linsday Ocean Jasmine


Numarul mesajelor : 350
Varsta : 29
Stare de spirit : Sad
Data de inscriere : 20/09/2008

O frunza cu aripi. Empty
MesajSubiect: Re: O frunza cu aripi.   O frunza cu aripi. I_icon_minitimeDum Mar 01, 2009 8:43 am

Si eu,si eu!OK,scuza-mi te rog intarzierea,insa dupa ce m-am intors de la tine,mama m-a luat val-vartej in oras si cand m-am intors,nu mergea forumu'.
Deci,welcome aici si multumesc [,] ca te-ai inscris! =^.^=
Sus In jos
http://red-prison.heavenforum.com
Continut sponsorizat





O frunza cu aripi. Empty
MesajSubiect: Re: O frunza cu aripi.   O frunza cu aripi. I_icon_minitime

Sus In jos
 
O frunza cu aripi.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Red Prison :: Administrare :: Welcome-
Mergi direct la: