Red Prison
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Red Prison

Welcome here my dear pure heart!
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Aterizareeee! feritivaaaa...*BANG* am cazut direct in cap...off...ce doare...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Sayuri Mikky

Sayuri Mikky


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 28
Data de inscriere : 09/03/2009

Aterizareeee! feritivaaaa...*BANG* am cazut direct in cap...off...ce doare... Empty
MesajSubiect: Aterizareeee! feritivaaaa...*BANG* am cazut direct in cap...off...ce doare...   Aterizareeee! feritivaaaa...*BANG* am cazut direct in cap...off...ce doare... I_icon_minitimeLun Mar 09, 2009 4:50 pm

Hy!

Numele meu...nu va intereseaza...am 11 ani...poreclele mele is: Capsunica,Ale si Sasu.
Detest: Prefacutii,Fitoasele.paianjeni si pe fratemiu
Place: Iepurii,cainii si capsunele...
Is nebuna...ai putea spune chiar sarita de pe fix... neah...asa is eu...nu puteti schimba asta.
Plac animeurileee....MMP si YYH.
Personajele mele preferate is...Eliot,Kurama,Yusuke si Hiei.
Nu imi place sa fiu luata peste picior sau sa fiu mintita.
Culoarea preferataaaa...ALBASTRUUUU!!! Iubesc culoarea astaaaa

Well...cam atat despre ME...daca aveti intrebato voi raspunde cu MARE placere


Ja ne!
Sus In jos
Linsday Ocean Jasmine
Administrator
Administrator
Linsday Ocean Jasmine


Numarul mesajelor : 350
Varsta : 29
Stare de spirit : Sad
Data de inscriere : 20/09/2008

Aterizareeee! feritivaaaa...*BANG* am cazut direct in cap...off...ce doare... Empty
MesajSubiect: Re: Aterizareeee! feritivaaaa...*BANG* am cazut direct in cap...off...ce doare...   Aterizareeee! feritivaaaa...*BANG* am cazut direct in cap...off...ce doare... I_icon_minitimeMar Mar 10, 2009 3:24 am

Asa,scuza-mi te rog intarzierea.
Welcome pe "Red Prison" si distractie placuta aici.
Sper sa respecti regulile si sa fi un membru activ.Si ca sa nu avem probleme cu "recunoasterea" pune-ti te rog un avatar cu personajul tau (asa cum am zis si la "regulament" , semnatura este optionala,insa avatarul trebuie pus).
Daca nu sti cum,imi poti trimite mie imaginea printr-un PM si il voi pune eu.
OK,deci,welcme inca o data si te asteptam la RPG! =^.^=
Sus In jos
http://red-prison.heavenforum.com
Sayuri Mikky

Sayuri Mikky


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 28
Data de inscriere : 09/03/2009

Aterizareeee! feritivaaaa...*BANG* am cazut direct in cap...off...ce doare... Empty
MesajSubiect: Re: Aterizareeee! feritivaaaa...*BANG* am cazut direct in cap...off...ce doare...   Aterizareeee! feritivaaaa...*BANG* am cazut direct in cap...off...ce doare... I_icon_minitimeMar Mar 10, 2009 3:55 am

Am sa pun avatarul imediat!
Arigato de primire mina!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Aterizareeee! feritivaaaa...*BANG* am cazut direct in cap...off...ce doare... Empty
MesajSubiect: Re: Aterizareeee! feritivaaaa...*BANG* am cazut direct in cap...off...ce doare...   Aterizareeee! feritivaaaa...*BANG* am cazut direct in cap...off...ce doare... I_icon_minitime

Sus In jos
 
Aterizareeee! feritivaaaa...*BANG* am cazut direct in cap...off...ce doare...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Red Prison :: Administrare :: Welcome-
Mergi direct la: