Red Prison
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Red Prison

Welcome here my dear pure heart!
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorMesaj
Sebastian Brandon

Sebastian Brandon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 28
Stare de spirit : Sad...
Data de inscriere : 28/02/2009

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 I_icon_minitimeSam Iun 06, 2009 12:14 pm

Cazu si el pe nisip dupa caderea lui Linsday..
Sus In jos
Linsday Ocean Jasmine
Administrator
Administrator
Linsday Ocean Jasmine


Numarul mesajelor : 350
Varsta : 29
Stare de spirit : Sad
Data de inscriere : 20/09/2008

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 I_icon_minitimeSam Iun 06, 2009 12:15 pm

-Imi pare rau,insa astazi nu prea-s in forma... am mancat si bataie de la director ...
Sus In jos
http://red-prison.heavenforum.com
Sebastian Brandon

Sebastian Brandon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 28
Stare de spirit : Sad...
Data de inscriere : 28/02/2009

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 I_icon_minitimeSam Iun 06, 2009 12:16 pm

-Ee...Nu conteaza...Macar te tii pe picioare.
Sus In jos
Linsday Ocean Jasmine
Administrator
Administrator
Linsday Ocean Jasmine


Numarul mesajelor : 350
Varsta : 29
Stare de spirit : Sad
Data de inscriere : 20/09/2008

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 I_icon_minitimeSam Iun 06, 2009 12:19 pm

Aproba din cap,stand in continuare intins ape nisipul umed.
Sus In jos
http://red-prison.heavenforum.com
Sebastian Brandon

Sebastian Brandon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 28
Stare de spirit : Sad...
Data de inscriere : 28/02/2009

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Aug 24, 2009 1:27 pm

Se aproprie usor de ea,unindu`si buzele cu ale ei si se retrase repede,uitandu`se spre cer.
Sus In jos
Linsday Ocean Jasmine
Administrator
Administrator
Linsday Ocean Jasmine


Numarul mesajelor : 350
Varsta : 29
Stare de spirit : Sad
Data de inscriere : 20/09/2008

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 I_icon_minitimeLun Aug 24, 2009 1:30 pm

Il saruta scurt,dupa care il priiv in ochi,zambind intr-un chip mai ciudat decat deobicei.
-Sunt insarcinata,ii spuse ea brusc.
Sus In jos
http://red-prison.heavenforum.com
Sebastian Brandon

Sebastian Brandon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 28
Stare de spirit : Sad...
Data de inscriere : 28/02/2009

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Aug 25, 2009 1:20 am

Se uita perplex la ea,nevenindu`i sa creada.
-Doar nu esti insarcinata cu mine,raspunse Sebastian afisand o expresie ciudata.
Sus In jos
Linsday Ocean Jasmine
Administrator
Administrator
Linsday Ocean Jasmine


Numarul mesajelor : 350
Varsta : 29
Stare de spirit : Sad
Data de inscriere : 20/09/2008

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Aug 25, 2009 6:31 am

Il privi in continuare zambind intr-un mod ciudat,insa pastrandu-si calmul aparent.
-De unde ai vrea sa stiu eu ?ii spuse blonda in cel mai normal chip cu putinta.
Sus In jos
http://red-prison.heavenforum.com
Sebastian Brandon

Sebastian Brandon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 28
Stare de spirit : Sad...
Data de inscriere : 28/02/2009

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Aug 25, 2009 7:29 am

-Sii...Nu te`ai putea interesa,pentru mine?intreba blondul uitandu`se la ea nevenindu`i inca sa creada...
Sus In jos
Linsday Ocean Jasmine
Administrator
Administrator
Linsday Ocean Jasmine


Numarul mesajelor : 350
Varsta : 29
Stare de spirit : Sad
Data de inscriere : 20/09/2008

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Aug 25, 2009 7:50 am

-Mi-e cam imposibil sa aflu,ofta blonda lasand zambetul sa ii paleasca pe chip.Deobicei Serena se ocupa de asta,pentru ca nu ar fi prima oara,dar ... dupa ultima experienta de genu' asta m-a avertizat sa nu se mai intample,pentru ca nu voi mai rezista, ii explica ea.Cat despre tata ... ti-am zis,nu am nici cea mai vaga idee.Daca ar fi sa aproximez data,ramane intre tine si director ...
Sus In jos
http://red-prison.heavenforum.com
Sebastian Brandon

Sebastian Brandon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 28
Stare de spirit : Sad...
Data de inscriere : 28/02/2009

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Aug 25, 2009 7:52 am

-Directorul o sa te omoare daca el e tatal...Prefer sa stiu ca sunt eu,raspunse calm blondul.Cat timp are?
Sus In jos
Linsday Ocean Jasmine
Administrator
Administrator
Linsday Ocean Jasmine


Numarul mesajelor : 350
Varsta : 29
Stare de spirit : Sad
Data de inscriere : 20/09/2008

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Aug 25, 2009 7:53 am

-Hmmm ... o luna ... maxim 5 saptamani,zise direct blonda,fara a mai sta sa socoteasca.
Sus In jos
http://red-prison.heavenforum.com
Sebastian Brandon

Sebastian Brandon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 28
Stare de spirit : Sad...
Data de inscriere : 28/02/2009

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Aug 25, 2009 7:56 am

-Aaaa...Mult,serios.Siii...Chiar esti sigura ca vrei sa`l pastrezi?
Sus In jos
Linsday Ocean Jasmine
Administrator
Administrator
Linsday Ocean Jasmine


Numarul mesajelor : 350
Varsta : 29
Stare de spirit : Sad
Data de inscriere : 20/09/2008

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Aug 25, 2009 8:00 am

-Nu,nu-l vreau,zise simplu blonda,aruncandu-i o privire scurta lui Sebastian.Insa nu am ce face.Nu de data aceasta,ofta ea privind inca o data cerul.De cand sunt aici,sunt clienta fidela a Vrajitoarei in ... cazuri din acestea si ... se poate spune ca am cam exagerat.Plus ca pana sa ajung aici ... nu stiu daca ti-am spus,insa afara aveam o familie.Eram casatorita si aveam 4 copii ...
Sus In jos
http://red-prison.heavenforum.com
Sebastian Brandon

Sebastian Brandon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 28
Stare de spirit : Sad...
Data de inscriere : 28/02/2009

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Aug 25, 2009 12:14 pm

-Si cum a reactionat familia ta cand ai fost arestata?intreba tanarul blond oarecum curios.
Sus In jos
Linsday Ocean Jasmine
Administrator
Administrator
Linsday Ocean Jasmine


Numarul mesajelor : 350
Varsta : 29
Stare de spirit : Sad
Data de inscriere : 20/09/2008

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Aug 25, 2009 12:26 pm

-Hmmm ... nu cred ca ... au putut reactiona in vreun fel,se exprima blonda destul de greoi,insa fara nici un semn de tulburare pe fata.Nu au avut nimic de spus.Erau la morga vreunui spital.Ei ... sunt motivul pentru care ma aflu aici.I-am usis pe toti 5,intr-o seara,dupa cina.
Sus In jos
http://red-prison.heavenforum.com
Sebastian Brandon

Sebastian Brandon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 28
Stare de spirit : Sad...
Data de inscriere : 28/02/2009

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Aug 25, 2009 12:39 pm

-Ahh,murmura blondul oarecum speriat.Dar,te rog...Pastreaza copilul de dragul meu.Nu stiu cum e sa ai unul,sa`l ingrijesti.
Sus In jos
Linsday Ocean Jasmine
Administrator
Administrator
Linsday Ocean Jasmine


Numarul mesajelor : 350
Varsta : 29
Stare de spirit : Sad
Data de inscriere : 20/09/2008

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Aug 25, 2009 12:42 pm

-Da ... si nici nu sti cum e sa faci unul,se stramba blonda auzindu-l.Adica ... gandeste-te si tu ... eu sunt o psihopata care intr-un acces de nebunie si-a omorat intreaga familie,dupa ce luasem toti cina,linistiti,discutasem cu copiii despre scoala,vacante si prieteni si planificasem o calatorie ... Tu ... dumnezeu stie pentru ce esti inchis !Eu ma culc cu o gramada de barbati(din obligatie sau pentru ca vreau).Ce viata ar avea copilu' asta ?
Sus In jos
http://red-prison.heavenforum.com
Continut sponsorizat





Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 7 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]
Sus 
Pagina 7 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Subiecte similare
-
» Celula Emmei
» Celula cu nr. 13
» Celula nr 12
» Celula nr.6
» Celula lui Serena

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Red Prison :: Interior :: Celule-
Mergi direct la: