Red Prison
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Red Prison

Welcome here my dear pure heart!
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Linsday Ocean Jasmine
Administrator
Administrator
Linsday Ocean Jasmine


Numarul mesajelor : 350
Varsta : 29
Stare de spirit : Sad
Data de inscriere : 20/09/2008

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Feb 28, 2009 8:19 am

-Ai face bine sa te porti frmos cu ea,pentru ca fara ajutorul ei nu prea ai sans ein lumea asta,zise blonda privind spre roscata.
Sus In jos
http://red-prison.heavenforum.com
Onde Calyope

Onde Calyope


Numarul mesajelor : 165
Varsta : 28
Stare de spirit : "Cei vii se misca si ei descompusi/.../Si-ncet, cadavrele se descompun"[Bacovia-Cuptor]
Data de inscriere : 28/02/2009

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Feb 28, 2009 12:00 pm

-Cam asa e, intra in celula salutandu-i pe cei doi cat de at politicos
Sus In jos
Sebastian Brandon

Sebastian Brandon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 28
Stare de spirit : Sad...
Data de inscriere : 28/02/2009

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Feb 28, 2009 12:15 pm

Sebastian se intoarse scarbit catre Jasmine si ii arunca o mutra suparata.
-Baietel,neh?Nu...Cine e mai mare? spuse el si se intoarse cu corpul catre iesire. Am nevoie de aer. E prea mult miros de fete...
Sus In jos
Linsday Ocean Jasmine
Administrator
Administrator
Linsday Ocean Jasmine


Numarul mesajelor : 350
Varsta : 29
Stare de spirit : Sad
Data de inscriere : 20/09/2008

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Feb 28, 2009 12:24 pm

-Baietel o sa ramai atata timp cat o sa stai aici,ii zise Jasmine aruncandu-i o privire oarecum plictisita.Cat despre miros...cred ca ar cam fi timpul sa poftesti pe la dus...
Sus In jos
http://red-prison.heavenforum.com
Onde Calyope

Onde Calyope


Numarul mesajelor : 165
Varsta : 28
Stare de spirit : "Cei vii se misca si ei descompusi/.../Si-ncet, cadavrele se descompun"[Bacovia-Cuptor]
Data de inscriere : 28/02/2009

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Feb 28, 2009 12:28 pm

-Mda, ma scuzati, nu am de gand sa iau parte la genula cesta de mici "insulte", o zi buna, iesi deacolo intin zandu-se plictisita
Sus In jos
Sebastian Brandon

Sebastian Brandon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 28
Stare de spirit : Sad...
Data de inscriere : 28/02/2009

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Feb 28, 2009 1:10 pm

-Vai,mersi ca mi-ai spus,zise blondul zambind ironic. Acum puteti pleca si sa ma lasati in pace?!
Sus In jos
Serena Amethyst

Serena Amethyst


Numarul mesajelor : 40
Varsta : 33
Data de inscriere : 28/02/2009

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Feb 28, 2009 1:11 pm

Serena era sprijinita de peretele din dreptul celulii lui Sebastian ,notandu-si cateva lucruri pe un carnetel murdar ,cu voi jerpelite.
Sus In jos
Sebastian Brandon

Sebastian Brandon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 28
Stare de spirit : Sad...
Data de inscriere : 28/02/2009

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Feb 28, 2009 2:56 pm

Sebastian ofta pentru un moment lung si se intinse pe pat.
Sus In jos
Linsday Ocean Jasmine
Administrator
Administrator
Linsday Ocean Jasmine


Numarul mesajelor : 350
Varsta : 29
Stare de spirit : Sad
Data de inscriere : 20/09/2008

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 01, 2009 8:55 am

-Eee,,,banuiesc ca te-am stresat indeajuns.Cel putin pentru prima zi,Oricum,eu imi iua talpasita de aici,pentru ca nu vad ce altceva as ma putea face in prezenta ta,zise blonda ridicandu-se si privind plictisita celula.
Sus In jos
http://red-prison.heavenforum.com
Sebastian Brandon

Sebastian Brandon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 28
Stare de spirit : Sad...
Data de inscriere : 28/02/2009

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 01, 2009 10:28 am

Sebastian ii zambi slab si mormai un "La revedere",in scurt timp adormind.
Sus In jos
Linsday Ocean Jasmine
Administrator
Administrator
Linsday Ocean Jasmine


Numarul mesajelor : 350
Varsta : 29
Stare de spirit : Sad
Data de inscriere : 20/09/2008

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 01, 2009 10:30 am

Linsday parasi in scurt timp celula,mergand pe holurile care dintr-o data i se pareau extrem de pustii.
Sus In jos
http://red-prison.heavenforum.com
Sebastian Brandon

Sebastian Brandon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 28
Stare de spirit : Sad...
Data de inscriere : 28/02/2009

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 01, 2009 10:37 am

~Peste 2 ore~
Sebastian deschise lenes ochii...
"La naiba!Am adormit...Si ce?Inca sunt aici?Credeam ca e doar un cosmar..."
Sus In jos
Linsday Ocean Jasmine
Administrator
Administrator
Linsday Ocean Jasmine


Numarul mesajelor : 350
Varsta : 29
Stare de spirit : Sad
Data de inscriere : 20/09/2008

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 01, 2009 10:38 am

Bineinteles,nu dura foarte mult pana ce pe hol se incinse un scandal in toata regula,incheiat in cele din urma cu o bataie foarte violenta.La sfarsit,Linsday avea din nou maxilarul rupt si ochii vineti...
Sus In jos
http://red-prison.heavenforum.com
Sebastian Brandon

Sebastian Brandon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 28
Stare de spirit : Sad...
Data de inscriere : 28/02/2009

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 01, 2009 10:40 am

Sebastian auzi zgomotele si merse sa vada ce se intamplase,insa se mira cand o zari pe Linsday intinsa pe podea.
Sus In jos
Linsday Ocean Jasmine
Administrator
Administrator
Linsday Ocean Jasmine


Numarul mesajelor : 350
Varsta : 29
Stare de spirit : Sad
Data de inscriere : 20/09/2008

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 01, 2009 10:42 am

Bineinteles,fata nu se lasa si in ciuda starii ei se ridica vioaie de pe jos si ii plesni adversarei ei cativa pumni in stomac.
Sus In jos
http://red-prison.heavenforum.com
Sebastian Brandon

Sebastian Brandon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 28
Stare de spirit : Sad...
Data de inscriere : 28/02/2009

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 01, 2009 10:43 am

Seb se uita uimit la fata,la forta pe care o avea in maini...
Sus In jos
Linsday Ocean Jasmine
Administrator
Administrator
Linsday Ocean Jasmine


Numarul mesajelor : 350
Varsta : 29
Stare de spirit : Sad
Data de inscriere : 20/09/2008

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 01, 2009 10:50 am

In cele din urma cativa gardieni intervenira si le despartira pe fete,iar Linsday manca o mama de bataie si de la gardieni.
Sus In jos
http://red-prison.heavenforum.com
Sebastian Brandon

Sebastian Brandon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 28
Stare de spirit : Sad...
Data de inscriere : 28/02/2009

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 01, 2009 11:05 am

Sebastian o prinse pe Linsday inainte ca aceasta sa cada in urma unei palme de la unul dintre gardieni.
Sus In jos
Linsday Ocean Jasmine
Administrator
Administrator
Linsday Ocean Jasmine


Numarul mesajelor : 350
Varsta : 29
Stare de spirit : Sad
Data de inscriere : 20/09/2008

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 01, 2009 11:07 am

Cu toate acestea,blonda se smile nervoasa din bratele lui Sebastian si se azvali cu unchile auspra gardianului,pregatita aproape sa-i scoata ochii.
Cand in cele din urma reusi sa provoace ceva "pagube" gardienilor,Jasmine isi incasa bataia ,dupa care fu azvarlita intr-un colt al holului.
Sus In jos
http://red-prison.heavenforum.com
Sebastian Brandon

Sebastian Brandon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 28
Stare de spirit : Sad...
Data de inscriere : 28/02/2009

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 01, 2009 11:08 am

Seb merse la ea,orecum uimit de forta fetei,pentru faptul ca nu se dadu batuta...
-Esti in regula?
Sus In jos
Linsday Ocean Jasmine
Administrator
Administrator
Linsday Ocean Jasmine


Numarul mesajelor : 350
Varsta : 29
Stare de spirit : Sad
Data de inscriere : 20/09/2008

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 01, 2009 11:12 am

Fata nu ii raspunse,multumindu-se doar sa ii incuviinteze din cap ca era inca vie si rationala.Atat de rationala cat era posibil intr-un astfel de loc.
Sus In jos
http://red-prison.heavenforum.com
Serena Amethyst

Serena Amethyst


Numarul mesajelor : 40
Varsta : 33
Data de inscriere : 28/02/2009

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Mar 03, 2009 11:29 am

Serena se indrepta spre Jasmine ,dandu-l pe Sebastian la o parte si incepand sa o trateze...
-Esti singura pacienta pe care o tratez de mai zulte ori pe zi... o certa ea. Si asta se intampla zilnic! Chiar nu poti sa te controlezi?!
Sus In jos
Linsday Ocean Jasmine
Administrator
Administrator
Linsday Ocean Jasmine


Numarul mesajelor : 350
Varsta : 29
Stare de spirit : Sad
Data de inscriere : 20/09/2008

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Mar 03, 2009 12:23 pm

-Hei!Cateaua aia m-a insultat!zise Linsday strangand din dinti si scuipand sangele care i se acumulase in gura.In plus,de la animalele alea < arata spre gardieni > ori mananci bataie,ori te f** !Si personal,dupa ce am experimentat a doua varianta,pot spune ca o prefer pe prima!
Sus In jos
http://red-prison.heavenforum.com
Sebastian Brandon

Sebastian Brandon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 28
Stare de spirit : Sad...
Data de inscriere : 28/02/2009

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mar 06, 2009 9:23 am

Baiatul se uita la cele 2 fete,oarecum nedumerit...
Sus In jos
Linsday Ocean Jasmine
Administrator
Administrator
Linsday Ocean Jasmine


Numarul mesajelor : 350
Varsta : 29
Stare de spirit : Sad
Data de inscriere : 20/09/2008

Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mar 06, 2009 9:25 am

-Offf...la-so balta,trece de la sine!zise blonda ridicandu-se si mergand spre Sebastian.Ce este?L-am inspaimantat pe baietelul mamei ?intreba ea pe un ton ironic si afisand in acelasi timp o strambatura pe fata.
Sus In jos
http://red-prison.heavenforum.com
Continut sponsorizat





Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]   Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ] - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Celula lui Sebastian [ WANRING - limbaj violent ]
Sus 
Pagina 2 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Celula Emmei
» Celula cu nr. 13
» Celula nr 12
» Celula nr.6
» Celula lui Serena

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Red Prison :: Interior :: Celule-
Mergi direct la: